Vizitka společnosti

O.G.N. ČR s.r.o. - Česká republika 

Naše společnost s více jak 20-ti letou tradicí na českém trhu je výhradním dovozcem sorpčních a ekologických produktů ochranné známky Johan ENVIRO. Na slovenském trhu má obchodní zastoupení pobočka Johan ENVIRO s. r. o., která zde distribuje produkty z řady Johan Enviro.

Naše standardy kvality  

  • zaveden a používán systém managementu jakosti
  • ČSN EN ISO 9001:2016

 

Nabízíme vysoce kvalitní sorpční materiály určené pro zachytávání nebezpečných látek ropného a chemického charakteru, a to jak z hlediska prevence, či řešení havarijních situací na pevném povrchu i ve vodním hospodářství.

Pomáháme malým, ale i velkým firmám řešit problémy týkající se jejich povinnosti vyplývající z hlediska ochrany životního prostředí a zachování bezpečnosti práce na pracovištích. Prostřednictvím našich pracovníků, kteří Vás osobně navštíví, společně najdeme nejvhodnější způsob řešení Vašeho problému.

Námi dodávané materiály splňují svými kvalitními parametry ty nejpřísnější kritéria. Svědčí o tom níže uvedená osvědčení- certifikáty.
Děkujeme všem našim obchodním partnerům za projevenou přízeň a důvěru našim výrobkům a těšíme se na další spolupráci s dosavadními, ale i novými obchodními partnery.


Jsme držiteli certifikátů


 

ekokom-2013-2014

Osvědčení od společnosti EKOKOM a.s.